  • Mfr # TFP101RPF15X060WR
  • Zoro # G604544105
Width
15"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X060WR
Width
15"
Height
60"