  • Mfr # TFP101RPF18X036WR
  • Zoro # G404552430
Width
18"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X036WR
Width
18"
Height
36"