  • Mfr # TFP101RPF18X079WR
  • Zoro # G004552397
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X079WR
Width
18"
Height
79"