  • Mfr # TFP101CV12X073AN
  • Zoro # G304529235
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X073AN
Width
12"
Height
73"