  • Mfr # TFP101CV12X071BL
  • Zoro # G104527912
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X071BL
Width
12"
Height
71"