  • Mfr # TFP101CV15X075BL
  • Zoro # G904529222
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X075BL
Width
15"
Height
75"