  • Mfr # TFP101CV12X032BT
  • Zoro # G604539132
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X032BT
Width
12"
Height
32"