  • Mfr # TFP101CV15X040CL
  • Zoro # G404531589
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X040CL
Width
15"
Height
40"