  • Mfr # TFP101CV18X044CL
  • Zoro # G904533434
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X044CL
Width
18"
Height
44"