  • Mfr # TFP101CV12X054BR
  • Zoro # G904529017
Width
12"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X054BR
Width
12"
Height
54"