  • Mfr # TFP101CV12X050LP
  • Zoro # G604538982
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X050LP
Width
12"
Height
50"