  • Mfr # TFP101CV15X026LP
  • Zoro # G104534712
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X026LP
Width
15"
Height
26"