  • Mfr # TFP101CV18X025LP
  • Zoro # G804533275
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV18X025LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
25"