  • Mfr # TFP101CV18X040LP
  • Zoro # G104530691
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV18X040LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
40"