  • Mfr # TFP101CV18X042LP
  • Zoro # G604531822
Width
18"
Color
Lilly Pads
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X042LP
Width
18"
Height
42"