  • Mfr # TFP101CV18X048LP
  • Zoro # G804535965
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X048LP
Width
18"
Height
48"