  • Mfr # TFP101CV12X025MG
  • Zoro # G804535200
Width
12"
Color
Moss Green
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X025MG
Width
12"
Height
25"