  • Mfr # TFP101CV12X070MG
  • Zoro # G004539206
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X070MG
Width
12"
Height
70"