  • Mfr # TFP101CV12X074MG
  • Zoro # G904529932
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X074MG
Width
12"
Height
74"