  • Mfr # TFP101CV18X041MG
  • Zoro # G804531417
Width
18"
Color
Moss Green
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X041MG
Width
18"
Height
41"