  • Mfr # TFP101CV18X048MG
  • Zoro # G104535832
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X048MG
Width
18"
Height
48"