  • Mfr # TFP101CV12X072NT
  • Zoro # G204528659
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X072NT
Width
12"
Height
72"