  • Mfr # TFP101CV15X025SB
  • Zoro # G004534393
Width
15"
Color
Peaceful Blue
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X025SB
Width
15"
Height
25"