  • Mfr # TFP101CV15X077SB
  • Zoro # G404531497
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X077SB
Width
15"
Height
77"