  • Mfr # TFP101CV18X031SB
  • Zoro # G604537213
Width
18"
Color
Peaceful Blue
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X031SB
Width
18"
Height
31"