  • Mfr # TFP101CV18X072SB
  • Zoro # G104538949
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X072SB
Width
18"
Height
72"