  • Mfr # TFP101CV12X028MR
  • Zoro # G004537295
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X028MR
Width
12"
Height
28"