  • Mfr # TFP101CV12X046MR
  • Zoro # G404536102
Width
12"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X046MR
Width
12"
Height
46"