  • Mfr # TFP101CV12X053MR
  • Zoro # G704528968
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X053MR
Width
12"
Height
53"