  • Mfr # TFP101CV12X060MR
  • Zoro # G904533496
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X060MR
Width
12"
Height
60"