  • Mfr # TFP101CV12X079MR
  • Zoro # G404533415
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV12X079MR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
79"