  • Mfr # TFP101CV15X025MR
  • Zoro # G704534082
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X025MR
Width
15"
Height
25"