  • Mfr # TFP101CV15X066MR
  • Zoro # G804535774
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X066MR
Width
15"
Height
66"