  • Mfr # TFP101CV18X046MR
  • Zoro # G304534659
Width
18"
Color
Pepper Red
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X046MR
Width
18"
Height
46"