  • Mfr # TFP101CV18X071MR
  • Zoro # G304538527
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X071MR
Width
18"
Height
71"