  • Mfr # TFP101CV18X078MR
  • Zoro # G904530280
Width
18"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X078MR
Width
18"
Height
78"