  • Mfr # TFP101CV12X028PT
  • Zoro # G204537279
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X028PT
Width
12"
Height
28"