  • Mfr # TFP101CV12X035PT
  • Zoro # G904529802
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X035PT
Width
12"
Height
35"