  • Mfr # TFP101CV12X079PT
  • Zoro # G204533257
Width
12"
Color
Pure Turquoise
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X079PT
Width
12"
Height
79"