  • Mfr # TFP101CV18X036PT
  • Zoro # G304528320
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X036PT
Width
18"
Height
36"