  • Mfr # TFP101CV18X046PT
  • Zoro # G604534533
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV18X046PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
46"