  • Mfr # TFP101CV18X052PT
  • Zoro # G204538146
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X052PT
Width
18"
Height
52"