  • Mfr # TFP101CV18X070PT
  • Zoro # G904537685
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X070PT
Width
18"
Height
70"