  • Mfr # TFP101CV18X071PT
  • Zoro # G104538314
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X071PT
Width
18"
Height
71"