  • Mfr # TFP101CV12X057TB
  • Zoro # G204531376
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X057TB
Width
12"
Height
57"