  • Mfr # TFP101CV12X060SG
  • Zoro # G404533118
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X060SG
Width
12"
Height
60"