  • Mfr # TFP101CV15X076SG
  • Zoro # G504530307
Width
15"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X076SG
Width
15"
Height
76"