  • Mfr # TFP101CV18X028SG
  • Zoro # G604535691
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X028SG
Width
18"
Height
28"