  • Mfr # TFP101CV18X070SG
  • Zoro # G804537631
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X070SG
Width
18"
Height
70"