  • Mfr # TFP101CV18X071SG
  • Zoro # G804538331
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV18X071SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
71"